Dodatki kids'

Sorting:

Default

Dodatki do ubrań dla chłopców, które urozmaicą strój

Kolorowe, wygodne jednolite skarpetki to świetny dodatek do ciuchów dla chłopca. Wybór czerwonych czy żółtych skarpet sprawi, że strój z pewnością zwróci uwagę. Są one bardzo wygodne, nie uciskają i wykonane są z 75% bawełny. Są wygodne w zakładaniu. Noga się nie poci, komfort na cały dzień zapewniony. Do wyboru skarpetki stopki i za kostkę, można dzięki temu dopasować model do pory roku i okoliczności.

Dodatki do ciuchów chłopięce o wielu zastosowaniach

Wśród naszych dodatków do odzieży chłopięcych znaleźć można także wygodne worki i maseczki. Worek z pewnością przyda się na wycieczkę, by dziecko mogło nosić własne drobiazgi. Maseczka w kolorowe paseczki lub w ciekawym kolorze także może być uzupełnieniem stylizacji. Dodatki do ciuchów dla chłopców to proste akcesoria, które przydadzą się w każdej chłopięcej szafie. Warto mieć takie drobiazgi, które mogą w prosty sposób urozmaicić każdą stylizację.

Dodatki do odzieży dla dziewczynek

Dodatki do ciuchów dla dziewczynki to świetny sposób na szybką zmianę w stylizacji. Niewielkie akcesoria mogą stać się oryginalnym elementem, który wyróżni strój. Przy okazji są to bardzo przydatne drobiazgi, które przydadzą się każdej dziewczynce. Worek na gadżety do zabrania na wycieczkę, czy oryginalna opaska pin up to funkcjonalne akcesoria, które z pewnością spodobają się każdej dziewczynce. Dodatki do ciuchów dziewczęce dostępne są w wielu kolorach, można dopasować je do ubrania.

Dodatki do ubrań dziewczęce – małe, ale przydatne

Wygodne w noszeniu skarpetki to dodatek, który sprawi, że dziecko będzie czuć się komfortowo przez cały dzień, a wybór kolorów poszerza możliwości zastosowania. Takie dodatki do odzieży dla dziewczynki sprawią, że jej stylizacja będzie się wyróżniać. Wystarczy, że wybierze skarpetki w żywym kolorze. Także zestaw gumek będzie się prezentował bardzo ładnie. Delikatne dla włosów gumki wybrać można w jednolitym kolorze lub zdecydować się na paseczki. Każda dziewczynka, która posiada dłuższe włosy, ucieszy się z takiego dodatku.